kandydatów

Etat Księgowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Księgowa
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/3296
OBOWIĄZKI:

Obsługa Klienta (odbiór dokumentów zgodnie z zasadami obiegu dokumentów w firmie), dokonywanie zapisów w programach księgowych zgodnie z przydzielonymi obowiązkami, które będą przekazywane stopniowo, gdyż tego wymaga zapewnienie ciągłości obsługi na wysokim poziomie. Pracownik będzie uczony zasad obsługi jakie wypracowała kultura organizacji przez ostatnie 18 lat pracy na rynku usług księgowych. Miejsce pracy: ul. Domasławska 27, 54-310 Wrocław Forma umowy: umowa o pracę na okres próbny 3 miesiace, nastepnie czas okreslony tj 33 miesiące potem na czas nieokreslony. Kontakt z pracodawcą: malgorzata.bala@biurocentus.pl -proszę tylko i wyłącznie o e-mail, z numerem tel, oddzwonię. Praca na jedną zmianę w godzinach od 8.00-20.00 Oferta w sali: A , E

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE / OPEN OFFICE
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 2 lata obsługa pakietu MS Office dobre zdolności interpersonalne biegła obsluga komputera i internetu Płatnik pakiet programów firmy Insert (rewizor, rachmistrz, gratyfikant w lini GT) [Inne] : Tworzymy 4 osobowy zespół, który zajmuje się prowadzeniem spraw przedsiębiorców. Szukamy osoby, która jest nastawiona na wieloletnią współpracę i przystosowanie się do wypracowanych schematów działania. Jesteśmy w stanie nauczyć wszystkich obowiązków, jeśli kandydat będzie do tego przyjaźnie nastawiony. Kwestia doświadczenia będzie rozpatrywana indywidualnie, nie jest to parametr kluczowy.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 do 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu