kandydatów

Etat Analityk biznesowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Analityk biznesowy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/3809
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie i uczestnictwo w warsztatach i prezentacjach zorganizowanych przez klienta w celu zebrania wymagań biznesowych. Planowanie lub współuczestniczenie w planowaniu szczegółów implementacji oprogramowania. Tworzenie oraz analiza dokumentacji dotyczącej rozwiązań analitycznych i wymogów klienta. Identyfikowanie możliwych rozwiązań oraz ich ocena względem wymogów biznesowych i technicznych. Tworzenie wizualizacji oraz rozwiązań analitycznych na podstawie wymogów klienta za pomocą narzędzi służących do wizualizacji i analizy danych. Wprowadzenie poprawek i rozszerzeń do już istniejących rozwiązań analitycznych. Tworzenie kodu służącego do ekstrakcji danych za pomocą języka SQL lub innego narzędzia ETL. Praca w środowisku i projekcie angielsko i rosyjsko-języcznym. Praca 9:00-17:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy brak wymagań, jęz. angielski B2, jęz. rosyjski B2 Umiejętność tworzenia/dostosowywania zestawu szablonów do wykorzystania w projekcie. Umiejętność tworzenia diagramów (UML, BPMN). Ogólna wiedza na temat UX/UI i możliwość uczestniczenia w projektowaniu działań. Umiejętność pracy z metodami Agile (np. Scrum, Kanban) lub Waterfall umiejętności: um. skutecznego prowadzenia działań związanych z pozyskiwaniem danych oraz identyfikowania niespójności w wymaganiach projektowych, planowania podejścia biznesowego względem projektu i ułatwienie związanej z tym komunikacji. Zdolność efektywnego komunikowania się z członkami zespołu w złożonych środowiskach i z przedstawicielami klientów.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 do 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu