kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Asistwork Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław
Magazynier

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji (mile widziana praca z użyciem skanera, obsługa wózka jezdniowego)
  • punktualność i dbałość o najwyższą jakość pracy

Twoje zadania:

  • transport surowców i opakowań na terenie fabryki
  • obsługa wózka typu milk run
  • dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawowa stawka godzinowa 26,70 zł brutto
  • premia wskaźnikowa do 825 zł brutto miesięcznie i premia frekwencyjna 200 zł brutto
  • bezpieczeństwo i stabilizacja zatrudnienia
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3- zmianowym (6-14-22)
  • dofinansowanie opieki medycznej w Lux Med i ubezpieczenie grupowe
  • oferujemy bezpłatne wsparcie: psychologiczne, prawne i porady finansowe (program EAP) dla pracowników i ich rodzin
  • rozwój i doskonalenie kompetencji zawodowych
  • realna możliwość awansu w strukturach firmy
  • opiekę i wsparcie ze strony Konsultanta Asistwork na miejscu w fabryce
  • przyjazną atmosferę i spokojny charakter pracy