kandydatów

Etat Specjalista ds. rekrutacji stałych

Firma: Asistwork Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław
Specjalista ds. rekrutacji stałych

Twoje zadania:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych end- to- end na stanowiska w branży inżynieryjnej, produkcyjnej i logistycznej
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów, budowanie pozytywnych relacji i dbanie o dobry candidate experience
  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy i wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie rekrutacji
  • ciągły rozwój i dokształcanie się w obszarze HR

Nasze wymagania:

  • masz za sobą pierwsze doświadczenia na stanowisku rekrutera
  • jesteś osobą otwartą, dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej
  • lubisz rekrutować i chcesz się rozwijać w tym obszarze
  • twoją mocną stroną są: samodzielność, orientacja na cel, koncentracja na rozwiązaniach
  • potrafisz obsługiwać systemy ATS (pracujemy na eRecruiter)

Oferujemy:

  • umowę o pracę, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe
  • pracę w świetnym zespole, gotowym do dzielenia się wiedzą
  • dogodną lokalizację miejsca pracy: biuro mamy przy placu Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu (biurowiec Silver Office Tower)
  • wewnętrzne szkolenia i warsztaty (dwa dni w miesiącu)
  • elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 8.00- 9.00)
  • przyjazny proces rekrutacji: 1 etap- rozmowa online (30 min), 2 etap- rozmowa w biurze (40 min), decyzja o zatrudnieniu