kandydatów

Etat Starszy referent

Firma: Komenda Powiatowa Policji w Trzebnicy miejsce pracy: Trzebnica

Komenda Powiatowa Policji w Trzebnicy
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Trzebnica
Ogłoszenie o naborze Nr 101233

Warunki pracy

praca administracyjno-biurowa,

obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie

praca związana z bezpośrednią obsługą klienta

stanowisko pracy zlokalizowane jest na I piętrze budynku - brak wind, podjazdów i innych ułatwień dla osób niepełnosprawnych ruchowo

Zakres zadań

  • Prowadzenie Elektronicznego Dziennika Korespondencji w zakresie obsługi Sekretariatu Komendanta Powiatowego Policji w Trzebnicy
  • Obsługa internetowej poczty Komendanta i jego Zastępcy
  • Przygotowywanie poczty jawnej do wysłania za pośrednictwem Poczty Specjalnej i Poczty Polskiej
  • Rejestrowanie, gromadzenie oraz aktualizacja aktów prawnych wydawanych przez Komendanta Powiatowego oraz zapoznawanie z nimi funkcjonariuszy i pracowników Komendy
  • Obsługa Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego Doświadczenie w pracy biurowej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Poświadczenie Bezpieczeństwa do klauzuli "Poufne"
  • Praca na stanowisku o podobnym zakresie zadań