kandydatów

Etat Ślusarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni
Ślusarz
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/0570
OBOWIĄZKI:

-prace ślusarsko-mechaniczne na terenie zakładu pracy klienta

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagania: umiejętność obsługi elektronarzędzi UWAGA !!! Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia. PRACA W DELEGACJI (okolice Wrocławia): wyjazdy w poniedziałki i powroty w piątki. Pracodawca zapewnia transport, nocleg, narzędzia, odzież roboczą, wyżywienie + dietę, miłą atmosferę, dodatkową premię za udział w projekcie.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-06-2022
Wyświetleń: 111