kandydatów

Etat Specjalista ds. HR (obszar kadrowy z elementami płac)

Firma: IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Wrocław

Impel Facility Services Sp. z o.o., spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca kompleksowe usługi porządkowo-czystościowe.

Specjalista ds. HR (obszar kadrowy z elementami płac)
Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:
  • Współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie szeroko rozumianych spraw kadrowych
  • Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją personalną
  • Współpraca z dostawcą usług kadrowo-płacowych
  • Doradztwo w zakresie przyjętej polityki kadrowo-płacowej
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz organizacjami związkowymi
  • Raportowanie w zakresie kadrowo-płacowym
  • Udział w projektach w obszarze HR
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie kadrowo-płacowym
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - dodatkowym atutem jest znajomość programu SAP
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji w zespole
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
To oferujemy:
  • Dużą samodzielność działania
  • Umowę o pracę
  • Bezpośrednią współpracę z biznesem, kadrą zarządzającą
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia medycznego i karty Multisport na preferencyjnych warunkach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-06-2022
Wyświetleń: 195