kandydatów

Etat Doradca klienta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie miejsce pracy: Strzelin

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Doradca klienta
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/22/0285
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie rozmowy handlowej, badanie potrzeb klienta, stosowanie standardu obsługi klienta. Obsługa komputera, tableta do podpisów, skanera, drukarki. Prezentacja telefonów, omówienie funkcji. Wymiana sprzętu dzierżawionego (modemów, dekoderów, kart telewizyjnych). Wymiana kart SIM. Pakowanie i wysyłka telefonów do autoryzowanych serwisów. Pakowanie i wysyłka sprzętu dzierżawionego do magazynu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie