kandydatów

Etat Kierowca samochodu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy miejsce pracy: Cieśle

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Kierowca samochodu
Miejsce pracy: Cieśle
Numer: StPr/22/0489
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie pojazdu, rozładunki i załadunki towaru, prowadzenie dokumentacji transportowej. Znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu podstawowym/początkującym, w celu komunikacji na załadunku i rozładunku oraz do wypełniania dokumentacji transportowej. Firma świadczy usługi zarówno w Polsce, jak i w krajach Unii Europejskiej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: znajomość języka angielskiego i niemieckiego
Uprawnienia: podstawowa obsługa komputera

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : podstawowe umiejętności naprawy pojazdów [Umiejętność 1] : bardzo dobre umiejętności orientacji w tereniei obsługa GPS

Miejsce pracy:

Cieśle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 210 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy