kandydatów

Etat Konsultant funkcjonalny centrum biznesowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Konsultant funkcjonalny centrum biznesowego
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/3180
OBOWIĄZKI:

- Wdrożenie Business Central poprzez pełny cykl życia projektu w ramach Zespołu Projektowego. - Gromadzenie, przygotowywanie i import danych do Business Central. - Konfiguracja Business Central w celu spełnienia wymagań klienta. - W razie potrzeby przeprowadzenie szkoleń dla klientów. - Skuteczna komunikacja z kierownikiem projektu i starszymi konsultantami, aby umożliwić wydajną realizację projektów. - Zapewnienie skutecznego doradztwa w całym cyklu życia projektu.   - Zapewnienie doradztwa technicznego dla zespołu sprzedaży. - W razie potrzeby prowadzenie prezentacji dla potencjalnych klientów. - Zapewnienie wsparcia klientom w razie potrzeby. - Rozwój praktyk, które poprawiają UX dla wszystkich użytkowników. - Współpraca z projektami wielofunkcyjnymi i technologicznymi. Przewidywany okres zatrudnienia: 3-miesięczny okres próbny, potem na czas nieokreślony. Praca w godz.: 9:00-17:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw obsługi projektów i programów
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe, w tym licencjat, na kierunku business administration lub pokrewnym, 2) staż pracy- 2,5 roku na stanowisku konsultanta fukcjonalnego (functional consultant), 3) umiejętność specjalność : - 4) inne: znajomość języków: angielski - komunikatywny w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 000 do 18 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu