kandydatów

Etat Specjalista ds. administarcyjnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Specjalista ds. administarcyjnych
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/22/3520
OBOWIĄZKI:

obsługa administracyjna biura; zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji; przygotowywanie raportów oraz zestawień; archiwizacja dokumentów; organizacja i rozliczanie podróży służbowych; współpraca z pozostałymi działami firmy; wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu; terminowa realizacja zadań administracyjnych; przygotowywanie statystyk, raportów, zestawień; sporządzanie dokumentacji w języku koreańskim dla spółki-matki z siedzibą w Republice Korei. Miejsce pracy: ul. Irysowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie Kontakt z pracodawcą:elektroniczny , telefoniczny Umowa o pracę na czas określony tj: 1 rok, praca w godzinach od 8.00-16.00 Oferta w sali: E Oferta w sali: E

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące staż pracy 3 lata znajomość języka angielskiego na poziomie B1 w mowie i piśmie znajomosć języka koreańskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu