kandydatów

Etat Psycholog

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Psycholog
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/2834
OBOWIĄZKI:

•prowadzenie obserwacji i badań psychologicznych służących poznaniu każdego dziecka i dotyczących jego osiągnięć rozwojowych, •opracowywanie opinii kwalifikacyjnych, wniosków i zaleceń do pracy z dzieckiem, •opracowywanie diagnoz psychofizycznych, •prowadzenie zajęć specjalistycznych, •opracowywanie programów i ustalanie metod pracy z dzieckiem i rodziną w celu wyeliminowania stwierdzonych zaburzeń i nieprawidłowości oraz ich przyczyn, •opracowanie opinii psychologicznych na potrzeby sądów, ośrodków adopcyjnych i poradni psychologiczno- pedagogicznych, •prowadzenie poradnictwa z psychologii dziecka •wsparcie merytoryczne wychowawców w pełnieniu ich funkcji. Miejsce pracy: ul. Parkowa 2, 51-616 Wrocław Kontakt z pracodawcą: sekretariat@dzieciecydom.wroclaw.pl Forma umowy: umowa o pracę na czas określony, praca na jedną zmianę w godzinach od 8.00-16.00 W placówce opiekuńczo-wychowawczej może pracować osoba, która zgodnie z art. 6 ust.1 pkt.2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz. U z 2019 r. poz.1282 ) w dniu nawiązania stosunku pracy będzie miała pełną zdolność do czynności prawnych oraz zgodnie z art.6 ust.3 pkt 2 w/w ustawy nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego. Wymagane dokumenty i oświadczenia: CV i list motywacyjny (w przypadku składania dokumentów drogą elektroniczną możliwe jest załączenie skanu bądź zdjęcia podpisanych dokumentów) kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, pisemne Oświadczenie: 1) o posiadanym obywatelstwie, 2) o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych, 3) oświadczenie dotyczące tego, iż kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, 4) o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez ZPOW ,,Dziecięcy Dom Wrocław, ul. Parkowa 2 dla potrzeb rekrutacji na stanowisko kucharz - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji drogą elektroniczną na adres sekretariat@dzieciecydom.wroclaw.pl lub pocztą na adres 51-616 Wrocław, ul. Parkowa 2 Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Oferta w sali: C

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe •znajomości zagadnień z obszaru psychologii rozwojowej, psychopatologii okresu dzieciństwa i adolescencji, psychologii więzi, dysfunkcji systemu rodzinnego; •łatwości i biegłości w formułowaniu wypowiedzi pisemnej; •podstawowej znajomości problematyki z zakresu ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej z dnia 9 czerwca 2011r. •Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 do 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu