kandydatów

Etat Help Desk Operator

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

People make places
Help Desk Operator

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników/inżynierów na temat krytycznych awarii i incydentów technicznych w biurze (zgłoszenia z całego świata)
  • Rejestracja ticketów i zarządzanie aktywnymi zgłoszeniami
  • Udzielanie informacji użytkownikom o statusie zgłoszeń i etapach realizacji
  • Procesowanie maili oraz odbieranie telefonów od użytkowników
  • Tworzenie raportów okresowych w terminach określonych przez klienta
  • Aktywny wpływ na rozwój procesów i narzędzi w zespole
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1
  • Bardzo dobra obsługa komputera, w szczególności programu Excel, Word
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i zaangażowanie w tworzenie nowy rozwiązań/procesów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji procesowej
  • Zorientowanie na klienta
  • Dyspozycyjność do pracy również w weekendy
  • Doświadczenie w pracy na helpdesku lub w pracy w obsłudze klienta mile widziane
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę w godzinach 9-19 (4 dni pracy, 3 dni wolne)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje
  • Pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowym