kandydatów

Etat Pracownik Porządkowy - Teren Zewnętrzny

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Oleśnica

Pracownik Porządkowy - Teren Zewnętrzny
Miejsce pracy: Oleśnica

Firma Dussmann Polska zatrudni do działu utrzymania czystości

Pracownik Porządkowy- Teren Zewnętrzny

Zachęcamy do kontaktu  osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:
  • Długotrwałe zatrudnienie – terminowe wypłaty
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia do pracy
  • Praca jednozmianowa w dni robocze
  • Bezpłatne szkolenie
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne,
  • Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy :  Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków.  Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług utrzymania czystości, prace porządkowe, ogrodnicze, gospodarcze na terenie zewnętrznym

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.
Etat Szef Kuchni – żywienie zbiorowe w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Oleśnica 20-02-2023
Etat Szef Kuchni / Kierownik Obiektu / Kantyny w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Środa Śląska 18-01-2023
Etat Szef Kuchni / Kierownik Obiektu / Kantyny w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Oleśnica 18-01-2023
Etat Pracownik Gospodarczy / Konserwator w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Oleśnica 19-09-2022
Etat Technik Obiektu w firmie: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Wrocław 13-09-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-06-2022
Wyświetleń: 167