kandydatów

Etat Staż w dziale rekrutacji & kadr (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Wrocław

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Staż w dziale rekrutacji & kadr (m/k)
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: STAZWRO/0522
Obowiązki:
  • uzupełnianie, porządkowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentacji kadrowej,
  • rozmowy z potencjalnymi kandydatami i pomoc w uzupełnianiu kwestionariuszy osobowych,
  • uzupełnianie dokumentacji kadrowej,
  • pomoc w tworzeniu i publikacji ogłoszeń,
  • wsparcie w selekcji kandydatów.
Wymagania:
  • chcesz zdobyć nowe doświadczenie w rekrutacji i kadrach,
  • charakteryzujesz się dokładnością i skrupulatnością,
  • nie boisz się wyzwań,
  • interesuje Cię branża HR,
  • chcesz zdobyć nowa wiedzę lub wykorzystać w praktyce to, co już wiesz o zasobach ludzkich,
  • możesz wspomóc nas swoja dyspozycyjnością minimum 3 razy w tygodniu przez kilka godzin. My pracujemy od 8 do 16, Ty wybierasz dni i godziny realizacji stażu.
Oferujemy:
  • podzielimy się podstawową wiedzą w zakresie zatrudnienia pracowników oraz legalizacji zatrudnienia cudzoziemców,
  • nauczymy Cię w jaki sposób tworzyć ciekawe ogłoszenia oraz prowadzić proces rekrutacyjny,
  • u nas zrealizujesz praktyki zawodowe, a jeśli potrzebujesz- otrzymasz referencje,
  • zapewniamy elastyczny czas pracy, dostosowany do planu Twoich zajęć,
  • pokażemy, że praca w dziale HR to nie tylko sterty papierów, ale także ciekawe wyzwania i przyjazna atmosfera pracy.