Etat Specjalista ds. Logistyki Części Zamiennych w Serwisie Napraw Blacharsko-Lakierniczych

Firma: Grupa PGD miejsce pracy: Wrocław

Jako PGD Naprawy Nadwozi zapewniamy likwidację szkód komunikacyjnych wszystkich marek. Pracujemy na nowoczesnych, specjalistycznych urządzeniach w oparciu o najwyższe technologie.

Nasz Zespół to profesjonalni, wysoko wykwalifikowani pracownicy.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Specjalista ds. Logistyki Części Zamiennych w Serwisie Napraw Blacharsko-Lakierniczych
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie operacji magazynowych (przyjęcia, wydania, zwroty)
  • Poprawne prowadzenie ewidencji magazynowej i archiwizacja dokumentów magazynowych
  • Zamawianie części zamiennych, obsługa systemów importerskich
  • Dbałość, o jakość obsługi Klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Przestrzeganie procedur magazynowych i firmowych oraz przepisów BHP
  • Dbałość o ład i porządek w magazynie
Wymagania:
  • Znajomość zasad i standardów prowadzenia gospodarki magazynowej
  • Zaangażowania i dokładności w działaniu
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Znajomość branży części i akcesoriów blacharsko-lakierniczych, motoryzacyjnych
  • Doświadczenie w branży samochodowej w logistyce części zamiennych
To oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia importerskie
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport
  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor
  • Mikołajki dla Dzieci
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy
  • Pracę na najwyższych standardach w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-05-2022
Wyświetleń: 154