kandydatów

Etat Staż w Dziale Handlowym

Firma: Apteka Dr.Max miejsce pracy: Wrocław

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –

lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą

ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy

potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Staż w Dziale Handlowym - Wrocław

Szukasz pierwszego doświadczenia zawodowego? Chcesz poznać pracę w Dziale Handlowym?

Dołącz do nas!

Do naszego zespołu poszukujemy stażysty, który będzie chciał rozpocząć swoją przygodę zawodową w naszej organizacji.

Jeśli jesteś studentem ostatnich lat studiów lub zakończyłeś edukację na kierunku ekonomii, informatyki lub pokrewnych to zachęcamy do aplikowania!

Dołączając do nas nie tylko zdobędziesz pierwsze doświadczenie, ale będziesz miał również możliwość zapoznania się z pracą naszego Działu Handlowego na co dzień zajmującego się zarządzaniem asortymentem (w kanale offline i online), przygotowywaniem strategii kategorii, negocjacji, renegocjacji i rozliczeń, monitorowaniem rynku, analizą danych oraz doborem i negocjowaniem asortymentu.

Z nami wzmocnisz swoje kompetencje analityczne z zakresu logicznego myślenia i analizy danych.  Zweryfikujesz swoje umiejętności poszukiwania informacji, sprawdzisz się w codziennej współpracy między działami, dzięki czemu nauczysz się z łatwością nawiązywać profesjonalne relacje biznesowe.

Zakres obowiązków:
  • Praca z bazą danych w zakresie biznesowym: danych produktowych, danych kontrahentów, oraz warunków handlowych w różnym środowisku biznesowym
  • Analizowanie funkcjonalności narzędzi wykorzystywanych w procesach
  • Usprawnianie obsługi procesów
  • Weryfikowanie poprawności danych pochodzących z różnych systemów
Wymagania:
  • Status studenta lub absolwenta studiów licencjackich lub magisterskich (preferowany profil ekonomiczno-informatyczny)
  • Dyspozycyjność min. 30 h w tygodniu
  • Chęć pogłębiania wiedzy i zdobywania doświadczeń
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywność
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu i budowaniu kontaktów
  • Proaktywność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej oraz karty MULTISPORT na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość wdrażania rozwiązań usprawniających pracę zespołu
  • Wsparcie dedykowanego mentora
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy