kandydatów

Etat Kierownik projektu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierownik projektu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/2793
OBOWIĄZKI:

1. Zarządzanie portfolio projektów. 2. Zarządzanie pełnym cyklem projektów od pomysłu biznesowego do pomyślnej realizacji poprzez: zarządzanie kontraktami i finansami, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie oczekiwaniem klienta, zapewnienie jakości procesu i dostarczanie produktów. 3. Udział w działaniach przedsprzedażowych, negocjacjach z klientem, wydarzeniami branżowymi. 4. Kontakt z klientem w celu utrzymania relacji. 5. Zarządzanie zespołem Project Managerów oraz Service Delivery Managerów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik projektu
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe magisterskie, 2 staż pracy: minimum pół roku na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami, minimum 5 lat na stanowisku kierownicznym, 3) umiejętność-specjalność: doświadczenie w zarządzaniu zespołem, doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym, doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym oraz międzynarodowym, silne zdolności przywódcze, umiejętność prowadzenia negocjacji oraz rozwiązywania konfliktów, znajomość system Miicrosoft Dynamics CRM, bardzo dobra znajomość program MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint), duże poczucie odpowiedzialności, umiejętność współdziałania z pracownikami z różnych szczebli struktury organizacyjnej. otwartość na nowe zadania i wiedzę, wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność pracy pod presją czasu, 4) inne: biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ze względu na międzynarodowy charakter pracy. biegła znajomość języka rosyjskiego oraz znajomość języka tureckiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 24 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu