kandydatów

Etat Starszy kierownik projektów it

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Starszy kierownik projektów it
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/3179
OBOWIĄZKI:

Wyznacza zakres projektu i kieruje rozwojem, dokumentacją i wdrażaniem dużych projektów i inicjatyw zmian zgodnie z politykami i strategiami organizacyjnymi, definiując i utrzymując realistyczne plany projektów oraz nadzorując postępy w stosunku do uzgodnionych kryteriów jakości i wydajności zarówno w metodologii tradycyjnej, jak i zwinnej. Dokonuje przeglądu i zapewnia zarządzanie finansami projektu i sprawozdawczość dla odpowiednich stron. Rozwija pozytywne relacje w całej firmie, aby ułatwić otwarty dialog i identyfikuje potrzeby komunikacyjne każdej zainteresowanej strony, zapewniając zaangażowanie i uzyskując formalne porozumienie od odpowiednich stron w sprawie zakresu, wymagań i realizacji. Przewidywany okres zatrudnienia: 3-miesięczny okres próbny, potem na czas nieokreślony. Praca w godz.: 9:00-17:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik projektu
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe, w tym licencjat, na kierunku technicznym 2) staż pracy: 4 lata doświadczenia w IT, 3) inne: znajomość języków: angielski - komunikatywny w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 21 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu