kandydatów

Etat Recepcjonistka/kasjerka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Recepcjonistka/kasjerka
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/22/3278
OBOWIĄZKI:

Obsługa gości pensjonatu, pochodzących głównie z Korei Południowej, przyjmowanie płatności od klientów pensjonatu, dbałość o komfort i właściwą obsługę klientów, sygnalizowanie problemów zarządowi spółki; stawka godzinowa wynosi 58 zł brutto, wymiar godzin pracy w miesiącu w zależności od potrzeb pracodawcy wynosić będzie od 52 do 160 h. Umowa zlecenie: 3 lata

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: komunikatywność, kultura osobista

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy 6 m-cy, komunikatywność, kultura osobista, jęz. koreański C2 w mowie, A2 w piśmie znajomość kultury koreańskiej

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 58 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu