kandydatów

Etat Sprzątająca / Sprzątający

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski

ogłasza konkurs na stanowisko sprzątająca w Instytucie Matematycznym

Sprzątająca / Sprzątający
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: sprzątająca

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie wzorowej czystości w przydzielonych pomieszczeniach, klatkach schodowych itp. przez codzienne:
    • zamiatanie, mycie na mokro podłóg korytarzy i klatek schodowych
    • zamiatanie, mycie na mokro i odkurzanie pomieszczeń dydaktycznych, biurowych i pokojów gościnnych
  • odkurzanie sufitów, ścian oraz lamp sufitowych (po ich uprzednim zdjęciu przez elektryka)
  • sprzątanie, mycie i dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych
  • wynoszenie śmieci ze sprzątanych pomieszczeń i utrzymanie w czystości pojemników na śmieci
  • mycie, raz w miesiącu, lamperii na korytarzach i drzwi do pomieszczeń
  • mycie, dwa razy w roku, okien w budynku Instytutu
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • sprzątanie pomieszczeń piwnicznych (magazynów), raz w roku
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie minimum zawodowe
Wymagania pożądane:
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • rzetelność
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”
  • możliwość skorzystania z karty „multisport”
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci
  • preferencyjne pożyczki