kandydatów

Etat Specjalista ds. kalkulacji

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Oddziału Dolny Śląsk / poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. kalkulacji
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • przygotowanie kalkulacji
  • zarządzanie danymi na projektach w zakresie kosztów
  • przygotowanie raportów
  • bieżąca analiza kosztów na projektach
  • kalkulacja robót w programie NORMA ,Excel oraz iTWO

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub student /-tka ostatniego roku ( specjalność budowa dróg)
  • biegła znajomość obsługi MS Office ( Excel, Word)
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie i samodzielność
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • podstawowa wiedza w zakresie kalkulacji cen
  • mile widziana znajomość programu do kosztorysowania np. NORMA
  • prawo jazdy kat. B)