kandydatów

Etat Pracownik Działu Finansowego ds. Płac

Firma: P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A. miejsce pracy: Wrocław

P.W. „CENTROSTAL-WROCŁAW” SA jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w handlu wyrobami stalowymi. Oprócz centrali firmy, która mieści się we Wrocławiu, posiadamy jeszcze 10 oddziałów.

Z uwagi na ciągły rozwój, dynamiczną sprzedaż i dużą ilość dokumentów z tym związanych, poszukujemy:

Pracownik Działu Finansowego ds. Płac
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: P/WRO
Zadania:
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla ok. 200 osób
  • rozliczanie czasu pracy
  • sporządzanie rozliczeń i zestawień do ZUS, US, GUS
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników
  • wystawianie dokumentów RP7, ZUS Z-3
  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji płacowej
  • obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi
  • przygotowywanie pism dla instytucji zewnętrznych (ZUS, US, komornik)
Wymagania:
  • wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe
  • 2- letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze płac
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych
  • praktyczna znajomość obsługi programów kadrowo płacowych (znajomość programu R2płatnikPRO będzie dodatkowym atutem)
  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy – od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • pakiet socjalny (karty benefit, bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodziną, dofinansowanie do wypoczynku dzieci).