kandydatów

Etat Tłumacz (angielski, niemecki)

Firma: MAGIT sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7040448, z dnia 2022-05-23

Firma MAGIT istnieje od 1989 roku.

Nasze główne obszary działalności obejmują:

  • tłumaczenia i lokalizacja oprogramowania
  • projektowanie, produkcja i wdrażanie kiosków informacyjnych (infokiosków)
  • projektowanie, produkcja i wdrażanie systemów oznakowań
  • projektowanie, produkcja i wdrażanie systemów digital signage

Tłumacz (angielski, niemecki)

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Szukamy osób do działu tłumaczeń technicznych i lokalizacji oprogramowania.

Praca polega na wykonywaniu tłumaczeń, korekty tekstów po tłumaczeniu oraz innych prac językowych.

Tematyka najczęściej biznesowa lub techniczna. Praca w zespole.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego, umiejętność tworzenia przejrzystych tekstów
  • Doświadczenie w tłumaczeniu/korekcie
  • Umiejętność korzystania z programów CAT (Trados, MemoQ itp.) będzie atutem
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • Dobra orientacja w zagadnieniach technicznych (np. technika komputerowa) mile widziana
  • Samodzielność, chęć rozwoju i zdobywania wiedzy
  • Orientacja w zarządzaniu projektami będzie atutem

Oferujemy

  • Praca przy realizacji tłumaczeń i lokalizacji oprogramowania
  • Projekty dla znanych, międzynarodowych firm
  • Wdrożenie w korzystanie z nowoczesnych narzędzi wspomagających proces tłumaczenia i zarządzania projektem
  • Pakiet medyczny
  • Miłą atmosferę pracy w profesjonalnym otoczeniu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-05-2022
Wyświetleń: 179