kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa

Firma: HiH Przychodnia s.c. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 7035348, z dnia 2022-05-23

www.hih.com.pl

www.hihsport.com.pl

Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do naszego zespołu poszukujemy osoby odpowiedzialnej za pozyskiwanie klientów firmowych i instytucjonalnych dla usług medycznych z zakresu:

  • pakietów medycznych,
  • medycyny pracy,
  • medycyny sportowej (kluby sportowe, itp),
  • konsultacji lekarskich.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku sprzedaży usług medycznych
  • znajomość branży usług medycznych
  • umiejętność obsługi mediów społecznościowych (pod kątem sprzedaży)
  • podstawowa znajomość MS office (w tym excel)
  • prawo jazdy kat. b
  • j. angielski

Oferujemy

  • praca w nowoczesnej firmie, z ugruntowaną pozycją na rynku, w miłej atmosferze
  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + system prowizyjny
  • samochód i telefon służbowy