kandydatów

Etat Specjalista ds. logistyki i transportu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Ogłoszenie numer: 7036329, z dnia 2022-05-20

Klient portalu Praca.pl

Firma z wieloletnią tradycją.

Zajmujemy  się sprzedażą, serwisem maszyn i urządzeń dla odbiorców przemysłowych.

Mamy zgrany zespół pracowników. Jesteśmy nastawieni na współpracę i pomoc.

Specjalista ds. logistyki i transportu

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie dostaw przychodzących na magazyn SAP.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.
  • Koordynacja prac pomiędzy działem handlowym, działem części zamiennych i serwisem.
  • Zarządzanie zapasami.
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań w magazynie.
  • Pomoc w dziale montażu maszyn. (czasami praca montażysty).
  • Organizacja transportu.
  • Inne prace w zależności od potrzeb (jesteśmy niewielką firmą i często wykonuje się inne zadania).

Wymagania

  • Posiadanie prawa jazdy.
  • Wykształcenie co najmniej średnie.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - komunikatywnie.
  • Obsługa wózka widłowego.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Otwarty na współpracę z innymi pracownikami firmy (dużo optymizmu).

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.
  • Opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Pakiet Multisport.
  • Wspaniałe zaplecze socjalne.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Praca w miłym i młodym zespole.