kandydatów

Etat Technolog / Dietetyk

Firma: Impel Catering Sp. z o.o. S.K miejsce pracy: Wrocław

Impel Catering Sp. z o.o. Sp.k. spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca usługi w zakresie przygotowywania i dostarczania żywności, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Technolog / Dietetyk
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • Doradztwo dietetyczne, opracowywanie jadłospisów i receptur potraw
  • Kontrola jakości potraw, zapewnianie walorów smakowych, odpowiedniej temperatury oraz estetyki posiłków
  • Opiniowanie, wprowadzanie nowych rozwiązań w zakresie poprawy ekonomiki produkcji (np. nowe surowce, zamienniki)
  • Doradztwo dietetyczne zgodne z aktualnymi trendami w zakresie żywienia
  • Współpraca z innymi technologami/dietetykami, wyznaczanie kierunku działań, budowanie swojego autorytetu jako eksperta w dziedzinie odżywiania
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Inicjowanie, organizowanie i nadzorowanie realizacji nowych technologii
  • Przeprowadzanie szkoleń instruktażowych w zakresie funkcjonalności oraz użytkowania dziedzinowych programów informatycznych z zakresu żywienia zbiorowego
Nasze wymagania:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w pracy w obszarze szpitalnictwa
  • Wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności, technologii przemysłu spożywczego lub pokrewnego
  • Znajomość standardów jakościowych HACCP
  • Umiejętność przeprowadzania prób technologicznych i opracowania receptur
  • Otwartość na nowe wyzwania i gotowość pracy w dynamicznym środowisku biznesowym
  • Zdolność kreowania nowych i nieszablonowych pomysłów
  • Duża samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Nastawienie na cel i dążenie do jego realizacji
  • Bardzo dobra obsługa komputera, znajomość MS Office, w tym szczególnie programu Excel
  • Znajomość dziedzinowych programów informatycznych z obszaru żywienia zbiorowego
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych
To oferujemy
  • Rozwój w dużej organizacji oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę
  • Współpracę z ekspertami w danej dziedzinie
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Catering Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Spółka).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art.221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, polega na zabezpieczeniu Impel Catering Sp. z.o.o.Sp.k. przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z roszczeń związanymi z procesem rekrutacji.W przypadku zamieszczenia przez Panią/Pana klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na wzięcie udziału w procesie prowadzonej rekrutacji, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie również zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj

Jeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o skontaktowanie się z nami:

Inspektor Ochrony Danych:
Tel: + 48 22 211 18 60 E-mail: iod@auraco.pl
Impel Catering Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118