kandydatów

Etat Koordynator zespołu operacji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Koordynator zespołu operacji
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/2719
OBOWIĄZKI:

Zarządzanie pracą podległego zespołu Monitorowanie, kontrola, inicjowanie i wdrażanie zmian w procesach Magazynowych (współpraca z Lean Kontrolowanie i raportowanie stanów magazynowych, w szczególności przesyłek za pobraniem, raportowanie operacji magazynowych (wypełnianie formatek) oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej Kontrola i monitorowanie procesu transportu: planowanie ilości LH, terminowość, wypełnienie, plombowanie, współpraca z Działem Transportu Kontrola i nadzór nad prawidłowym oznakowaniem magazynu zgodnie z procesami oraz przestrzegania ich przez osoby przebywające na terenie w przestrzeni magazynu Nadzór i kontrola przestrzegania zasad BHP i Bezpieczeństwa fizycznego (itp.) Nadzór i realizacja cyklicznych Inwentaryzacji Inne czynności zlecone przez przełożonego. Miejsce pracy: ul. Bierutowska 81c, 51-317 Wrocław Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 3 lata, praca w godzinach od 3.00-11.00 Kontakt z pracodawcą: 509485177 Oferta w sali: D

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali magazynierzy i pokrewni
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wyklształcenie brak lub niepełne podstawowe znajomosć języka rosyjskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie- koordynacja pracownikó w rosyjskojęzycznych staż pracy 1 miesiąc na magazynie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu