kandydatów

Etat Księgowy

Firma: Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych we Wrocławiu
Dolnośląski Wojewódzki Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Księgowy
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 98676

Warunki pracy

    • Praca biurowa przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie
    • Budynek w którym mieści się siedziba Urzędu nie jest dostosowany do poruszania się osób na wózkach inwalidzkich (brak wind)
    • Praca na III piętrze

Zakres zadań

  • Nalicza oraz sporządza listy płac pracowników zatrudnionych na umowę o pracę
  • Sporządza i rozlicza umowy cywilno-prawne
  • Sporządza oraz przekazuje do ZUS dokumenty rozliczeniowe, dokumenty zgłoszeniowe do ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • Sporządza oraz przekazuje podatnikom oraz właściwym US informacje PIT-11 oraz PIT-4R
  • Sporządza i przekazuje deklaracje miesięczne i roczne na PFRON
  • Sporządza dokumentację związaną z zatrudnieniem, przebiegiem i zakończeniem stosunku pracy m.in.: umowy o pracę, pisma przyznające nagrody jubileuszowe, świadectwa pracy
  • Prowadzi akta osobowe pracowników
  • Wystawia zaświadczenia o zatrudnieniu i wysokości zarobków dla pracowników oraz innych instytucji
  • Prowadzi ewidencje i rozliczenia z zakresu czasu pracy, urlopów pracowniczych, ocen okresowych pracowników
  • Sporządza sprawozdania wynikające z zakresu czynności

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze kadrowo- płacowym

  • Bardzo dobra znajomość ustawy Kodeks pracy
  • Znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych
  • Znajomość ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa
  • Znajomość ustawy o pracowniczych planach kapitałowych
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • Znajomość ustawy o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek sfery budżetowej
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Kursy z zakresu naliczania płac
  • Znajomość obsługi programu bankowości elektronicznej NBE
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

Pozostałe oferty pracy w firmie Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych we Wrocławiu
w firmie: , Wybierz
Etat Księgowy w firmie: Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław 16-05-2023
Etat Inspektor w firmie: Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław 31-03-2023
Etat Księgowy w firmie: Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław 01-03-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-05-2022
Wyświetleń: 115