kandydatów

Etat Odlewnik

Firma: Domino Executive Search miejsce pracy: Wrocław

Domino Polska Sp. z o.o. (nr rejestru 5070) agencja pracy i doradztwa personalnego w chwili obecnej dla swojego klienta z branży produkcyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Odlewnik
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • Prace związane z procesem technologicznego topnienia aluminium,
  • Obsługa monitora produkcyjnego,
  • Prace transportowe przy obsłudze pieca,
  • Obsługa pieca odlewniczego.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na produkcji/odlewni,
  • Umiejętność obsługi wózków widłowych - mile widziane,
  • Chęć podjęcia stałego zatrudnienia,
  • Gotowość do pracy w systemie - 4 brygadowym /3 zmianowym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • Pracę w systemie- 4 brygadowym lub 3 zmianowym,
  • Wynagrodzenie podstawowe : (od 4000 brutto) + premia frekwencyjna,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wakacji, premie świąteczne, bonusy rekrutacyjne do 1000zł,
  • Pracę we Wrocławiu (Fabryczna)

POZNAŃ OFFICE
ul. Taczaka 24
61-819 Poznań
tel: +48 61 22 30 476
www.dominopolska.pl
WARSAW OFFICE
ul. Jana Pawła II 15 XIII Floor
00-828 Warszawa
tel. +48 22 697 73 57