kandydatów

Etat Referent w Dziekanacie Wydziału Chemii

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko

Referent w Dziekanacie Wydziału Chemii
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: referent WCH
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie dokumentacji związanej z tokiem studiów pierwszego i drugiego stopnia,
  • obsługa studentów w zakresie przyjmowania i wydawania korespondencji kierowanej do dziekana oraz informowanie studentów o podjętych decyzjach,
  • naliczanie, kontrola i egzekwowanie opłat za studia,
  • rozliczanie sesji egzaminacyjnej: przygotowanie protokołów zaliczeniowych i egzaminacyjnych, organizacja egzaminów komisyjnych, rozliczenie studentów po sesji,
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z nadawaniem tytułu licencjata i magistra: organizowanie egzaminów dyplomowych, kontrola danych wprowadzanych do Archiwum Prac Dyplomowych, przygotowanie dyplomów ukończenia studiów.
Wykształcenie:
  • średnie/wyższe.
Wymagania konieczne:
  • znajomość obsługi pakietu MS Office: MS Word i MS Excel,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.
Wymagania pożądane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz kpa.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni;
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”;
  • możliwość skorzystania z karty „multisport”;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej;
  • dofinansowanie wypoczynku;
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci;
  • preferencyjne pożyczki.