kandydatów

Etat Handlowiec

Firma: HR Biznes Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6974700, z dnia 2022-05-09

HR Biznes Sp. z o.o.

HR Biznes Sp. z o.o.  (nr rejestru 22257) Agencja pracy i doradztwa personalnego

dla swojego Klienta z branży klimatyzacji i wentylacji poszukuje kandydata na stanowisko – Handlowca.

Handlowiec

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Obsługa klienta
  • Wycena i dobór urządzenia na miejscu u klienta
  • Przygotowywanie ofert
  • Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera (Excel, Power Point, Word, poczta)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok
  • Kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Umiejętność negocjacji

Oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy lub B2B do uzgodnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
  • Dodatkowe świadczenia: Medicover, Multisport
  • Szkolenia producenta, sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-05-2022
Wyświetleń: 139