kandydatów

Etat Koordynator / Koordynatorka projektu

Firma: Fundacja ADRA w Polsce miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6946230, z dnia 2022-05-04

Fundacja ADRA w Polsce

W ramach obowiązków będzie wsparcie koordynacji projektów pomocy osobom zmuszonym do opuszczenia Ukrainy wz. z trwającym konfliktem zbrojnym.

Koordynator / Koordynatorka projektu

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Ewidencjonowanie wydatków,
  • Sporządzanie raportów,
  • Przygotowanie budżetów i ich aktualizacja
  • Przygotowanie umów, formularzy i dokumentacji,
  • Nadzór nad pracą i wspieranie koordynatorów regionalnych,
  • Udział w spotkaniach z partnerami i donorami,
  • Udział w rekrutacjach i prowadzenie onboardingu,
  • Wsparcie kierownika programu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinach nauk społecznych/ stosunków międzynarodowych/ finansów/ prawa lub pokrewnych,
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • Znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Zdolność do efektywnej pracy dynamicznie zmieniającym się i stresującym środowisku,
  • Doświadczenie w pracy związanej z migracjami/ integracją społeczną będzie atutem,
  • Doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych i/lub w sektorze pomocy humanitarnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Umowę w zależności od preferencji kandydata,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Elastyczny czas pracy.