kandydatów

Etat Konsultant Handlowy

Firma: ALFAPARF Milano miejsce pracy: Wrocław

O nas

Jeden ze światowych liderów rynku branży kosmetyków profesjonalnych ALFAPARF MILANO.

Konsultant Handlowy
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z Klientami na powierzonym obszarze - dotyczy obsługi salonów fryzjerskich,
  • Rozpoznawanie, definiowanie i dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Systematyczna kontrola salda Klientów i egzekwowanie płatności za dostarczony towar,
  • Zapewnienie ciągłości dostaw towarów do obsługiwanych Klientów.
Wymagania:
  • Samodzielności i kreatywności,
  • Łatwości nawiązywania kontaktów i dobrej prezencji,
  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Znajomość rynku kosmetyków profesjonalnych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Interesującą i stabilną pracę w młodym zespole i miłej atmosferze,
  • Wynagrodzenie stałe, plus prowizja i plus premia związana z osiąganymi wynikami,
  • Możliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń
  • Udział w pokazach i imprezach organizowanych przez firmę w kraju i za granicą,
  • Zatrudnienie: różne możliwości zatrudnienia.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.