kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. zarządzania projektami

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Starszy specjalista ds. zarządzania projektami
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/2062
OBOWIĄZKI:
1. Opracowywanie i ulepszanie zarządzania, w tym analiza interesariuszy;2. Ocena wpływy na zmianę, plany i materiały komunikacyjne, materiały szkoleniowe harmonogram projektów i raporty o stanie projektu;3. Spotkania z zespołem p0rojektowym, wspieranie on-/offboarding;4. Konfiguracja narzędzia współpracy;5. Zapewnianie wysokiego poziomu jakości dokumentacji projektowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik projektu
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe, kierunek wykształcenia: Handel/Zarządzanie/Ekonomia,staż pracy: 2-letnie doświadczenie na stanowisku stażysty/specjalisty w dziale handlowym/produkcjiznajomość języków obcych: angielski, poziom znajomości: komunikatywny w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu