kandydatów

Etat Sales Support Specialist

Firma: Jobllegro sp. Z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6841605, z dnia 2022-04-11

Jobllegro to wrocławski startup, który rozwija platformę HR Tech. Tworzymy innowacyjny ekosystem rekrutacyjny, który skupia kandydatów, rekruterów i firmy zlecające projekty. Propagujemy sieciowy model współpracy wsparty autorskim modelem sztucznej inteligencji po to, aby idealnie łączyć tych, którzy powinni na siebie trafić i uwolnić potencjał nowoczesnej rekrutacji.

Poszukujemy niezłomnego pasjonata rozmów, sprzedaży relacyjnej oraz działań operacyjnych wspierających sprzedaż, który z naszego biura przy ul. Strzegomskiej, wesprze Nas w pozyskiwaniu nowego biznesu, nowych projektów rekrutacyjnych dla naszej platformy HrTech. Potrzebujemy kogoś, kto poczuje nasz ekosystem rekrutacyjny i wniesie wartość dodaną do naszego zespołu, wspierając jego działania

Bardzo prężnie się rozwijamy i potrzebujemy osoby, która będzie zaangażowana i będzie gotowa na sporo telefonów oraz utrzymywanie ambitnych KPI ;)

Sales Support Specialist

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • utrzymywanie relacji z Rekruterami oraz pozyskiwanie nowych Rekruterów
  • sprzedawanie rekruterom wizji współpracy z Jobllegro
  • wspieranie działań operacyjnych działu sprzedaży : wprowadzanie nowych projektów rekrutacyjnych w formie ogłoszeń,
  • realizowanie z pomocą rekruterów projektów rekrutacyjnych
  • wejście w rolę pomocnika działu sprzedaży, który z czasem rozwinie skrzydła i będzie mógł wspierać pozyskiwanie Klientów Biznesowych
  • Briefingu z Rekruterami i klientami

Wymagania

  • min. pół roku doświadczenia w sprzedaży telefonicznej
  • podstawy pakietu Office, przede wszystkim Excel
  • mile widziane zainteresowanie branżą HR
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Wynagrodzenie:

  • 4200-4900 brutto

  • plus premie po okresie wdrożenia

Warunki zatrudnienia:

  • okres próbny zlecenie, później umowa o pracę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-04-2022
Wyświetleń: 169