kandydatów

Etat Tester Manualny

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Wrocław

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Tester Manualny
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • Testowanie aplikacji
  • Przygotowanie i wykonywanie przypadków testowych / scenariuszy testowych
  • Rejestracja i obsługa błędów
  • Prowadzenie testów UAT
  • Współpraca z zespołem IT (analitycy i programiści) oraz zespołem biznesowym
  • Przygotowanie raportów oraz innej wymaganej dokumentacji testowej
Nasze wymagania:
  • Ponad 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze testowania oprogramowania
  • Wiedzy z zakresu jakości oprogramowania oraz cyklu życia oprogramowania
  • Znajomość narzędzi do zarządzania błędami (JIRA, TestFlo)
  • Znajomość SQL umożliwiająca tworzenie prostych zapytań
  • Znajomość tematyki testów bezpośrednio na usługach API (SOAP oraz REST), w tym narzędzi SoapUI, Postman
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dokładności, skrupulatności oraz samodzielności w działaniu
Mile widziane:
  • Znajomość branży bankowej, finansowej bądź ubezpieczeniowej
  • Znajomość narzędzi wspomagających testy typu JMeter, Selenium
  • Certyfikat ISTQB
Co fajnego oferujemy?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • Szkolenia i treningi; Możliwość poświęcenia 20% czasu pracy na naukę i wybrane (w tym własne) projekty OpenSource
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • Współpracę ze specjalistami
Dlaczego warto z nami pracować?

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci