kandydatów

Etat Spedytor - Dyspozytor w transporcie międzynarodowym

Firma: Gea Invest Sp. z o. o. miejsce pracy: Wrocław

GEA Invest od ponad 25 lat zabezpiecza logistycznie swoich Klientów. Połączenie wiedzy oraz doświadczenia pozwala nam skutecznie wspierać firmy na każdym etapie ich działalności. Dziś jesteśmy jednym z liderów w obszarach szeroko rozumianej logistyki. Charakteryzuje nas dynamiczny rozwój. Stale poszukujemy nowych rozwiązań oraz obszarów aktywności biznesowej, aby dostarczać naszym Klientom jeszcze lepsze usługi. Spółki należące do GEA Group codziennie dostarczają rozwiązania logistycznie swoich Klientów.

Nasi pracownicy to osoby kreatywne, przedsiębiorcze i zaangażowane w swoją pracę.

Spedytor - Dyspozytor w transporcie międzynarodowym
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków
  • Organizowanie usługi spedycyjno-przewozowej
  • Koordynacja transportu drogowego
  • Rozpoznanie potrzeb klienta i dopasowanie oferty
  • Realizacja planów przewozowych
  • Planowanie pracy kierowców
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów
  • Znajomość czasu pracy kierowców
  • Umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz siła przekonywania
  • Nastawienie na realizację celu
  • Znakomita organizacja pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania
  • Odpowiedzialność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość programu Microsoft office
Oferujemy
  • Wynagrodzenie wzbogacone o prowizję
  • Pracę od poniedziałku do piątku w centrum Wrocławia
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Praca w młodym, ambitnym i pozytywnie nastawionym zespole
  • Otwartość na realizację własnych pomysłów
  • Karta Multisport

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-04-2022
Wyświetleń: 156