kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Mobil Serwis Sp. z o. o. miejsce pracy: Wrocław

Mobil Serwis Sp. z o.o. jest prężnie działającą, opartą wyłącznie na polskim kapitale firmą, powstałą na potrzeby dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej.

Od 2009 roku oferujemy kompleksową obsługę Klienta, obejmującą wynajem, serwis oraz transport maszyn budowlanych na terenie całego kraju.

Magazynier
Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • pomoc w prowadzeniu magazynu drobnych maszyn budowlanych
  • wydanie i odbiór maszyny do/od klienta
  • sprawdzanie stanu technicznego maszyn
  • utrzymanie porządku w hali i na placu
Nasze wymagania:
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie
  • kultura osobista
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziane:
  • znajomość mechaniki
  • uprawnienia na wózki widłowe
Oferujemy:
  • Opiekę medyczną
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych dodatkowo płatnych