kandydatów

Etat Samodzielny Referent w Dziale Usług Informatycznych

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko

Samodzielny Referent w Dziale Usług Informatycznych
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie dokumentacji biurowej;
  • obsługa programów Word, Excel, poczty elektronicznej, elektroniczny obieg dokumentów;
  • obsługa urządzeń biurowych;
  • zapewnienie płynnego i prawidłowego obiegu dokumentów i korespondencji;
  • archiwizacja dokumentów;
  • współpraca administracyjna ze wszystkimi Wydziałami i jednostkami;
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z zamówieniami publicznymi po stronie zamawiającego;
  • znajomość prawa zamówień publicznych oraz zasad postępowania przetargowego;
  • znajomość podstaw księgowości.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego w stopniu podstawowym lub wyższym;
  • umiejętność organizacji pracy;
  • komunikatywność;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, rzetelność, dyspozycyjność i sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów;
  • dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni;
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”;
  • dofinansowanie do karty multisport;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej;
  • dofinansowanie wypoczynku;
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci;
  • preferencyjne pożyczki.