kandydatów

Etat Monter Instalacji Hydraulicznych i Wentylacji

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6738327, z dnia 2022-03-22

Klient portalu Praca.pl

Firma specjalizująca się w Instalacjach Sanitarnych i Wentylacji. Kadra z dużym doświadczeniem na rynku i stabilnie rozwijająca się.

Monter Instalacji Hydraulicznych i Wentylacji

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • montaż/wymiana instalacji kanalizacyjnych
  • montaż/wymiana  instalacji i urządzeń sanitarnych
  • biały montaż
  • montaż ogrzewania CO
  • kształtowanie, gwintowanie i instalacja rur
  • umiejętność lutowania twardego i zgrzewania rur z tworzywa sztucznego
  • łączenie rur metodą zaciskową (pessfitting)
  • umiejętność pracy na podstawie dokumentacji technicznej (rysunków technicznych)

Wymagania

Co powinieneś umieć aplikując na dane stanowisko :

  • praca w branży sanitarnej(hydraulika) i wentylacji((bedzie dodatkowym atutem) minimum ROK
  • umiejętność podstawowej obsługi elektronarzędzi
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność czytania planów
  • mile widziane doświadczenie w pracach przy układach hydrauliki i podłączaniu wentylacyji
  • mile widziane uprawnienia F-GAz i SEP ale nie jest to wymagane

Oferujemy

Co damy Ci w zamian:

  • Szkolenia z zakresu pracy w naszej branży
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę

Czujesz się na siłach aby prowadzić zespół ludzi, masz duże doświadczenie ?? Zapraszamy również brygadzistów / prowadzących etc

Tak od nas dla "przyszłego pracownika" -

Tak nie do końca tolerujemy chłopców z telefonem w ręku przez pół dnia , poniedziałkowych słabeuszy i Panów z bolącym brzuszkiem kiedy trzeba będzie wykonać cięższy montaż.

Zapewne wiesz ( a przynajmniej powinieneś wiedzieć ) że praca przy instalacji sanitarnych to branża budowlana - tu się kurzy, pyli i jest trochę brudno lecz nie zawsze bo robimy też u ludzi w domu.