kandydatów

Etat Operator wózka widłowego

Firma: Domino Executive Search miejsce pracy: Wrocław

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, dla firmy produkującej części do samochodów, prowadzi rekrutację pracownika na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • załadunek oraz rozładunek asortymentu
  • transport wewnętrzny
  • kontrola nad dokumentacją magazynową
  • współpraca z pozostałymi działami
Wymagania:
  • doświadczenie w kierowaniu wózkami min. 2 lata
  • uprawnienia UDT
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia
  • gotowość do pracy 3-zmianowej
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Wrocław, ulica Bystrzycka
  • praca od zaraz
  • stałe zatrudnienie
  • praca na 3 zmiany (6/14; 14/22; 22/6)
  • stawka na początek 4400 PLN Brutto

POZNAŃ OFFICE
ul. Taczaka 24
61-819 Poznań
tel: +48 61 22 30 476
www.dominopolska.pl
WARSAW OFFICE
ul. Jana Pawła II 15 XIII Floor
00-828 Warszawa
tel. +48 22 697 73 57