Etat Doradca ds. procesów chlorowania i przetwarzania metali

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie miejsce pracy: Brzeg Dolny

Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie
Doradca ds. procesów chlorowania i przetwarzania metali
Miejsce pracy: Brzeg Dolny
Numer: StPr/22/0108
OBOWIĄZKI:

- nadzór nad przygotowaniem projektów procesowych i dokumentacji dla procesów przetwarzania metali - analiza przyjętych rozwiązań technologicznych - opracowanie założeń dla technologii chemicznego przetwarzania metali - konsulting w zakresie wdrażania technologii produkcji proszków metali, produktów dla przemysłu fotowoltaicznego, bateryjnego, druku 3D

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: dobra znajomość języka angielskiego
Uprawnienia: doskonała znajomość czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną
Uprawnienia: czytania projektu

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : analiza przyjętych rozwiązań technologicznych [Umiejętność 1] : nadzór nad przygotowaniem projektów procesowych i dokumentacji dla procesów przetwarzania metali [Inne] : Wykształcenie wyższe ze specjalnością -metalurgia żelaza i metali nieżelaznych i metalurgia stopów specjalnych. Min. 3 lata stażu pracy nad rozwiązaniami z zakresu chlorowania metali i przetwórstwa zarówno produktów tych procesów jak i samych metali. Profesjonalna wiedzę z zakresu projektowania i działania urządzeń i instalacji do otrzymywania chlorków metali, rektyfikacji metal.

Miejsce pracy:

Brzeg Dolny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie