kandydatów

Etat Kierownik projektu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierownik projektu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/1679
OBOWIĄZKI:

1. Identyfikacja zasobów niezbędnych do pomyślnej realizacji projektu (sprzęt, oprogramowanie i infrastruktura) i współpraca z odpowiednimi działami serwisowymi w celu zapewnienia jak najbardziej efektywnego korzystania z tych zasobów. 2. Określanie zakresu, dokumentowanie o prezentowanie projektów i funkcji w demo. 3. Wsparcie procesu w planowaniu budżetu projektu. 4. Wsparcie w sprint/release planning, współpraca z zespołem deweloperskim, Project Owner i innymi interesariuszami w razie potrzeby. 5. Wsparcie w rozwoju możliwości biznesowych w ramach projektu. Przewidywany okres zatrudnienia: czas określony (33 miesiące) + czas nieokreślony. Praca w godz.: 8:00-16:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik projektu
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe licencjackie, 2 staż pracy: minimum 5 lat na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami, minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, 3) umiejętność-specjalność: Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami, Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym, Silne zdolności przywódcze, umiejętność prowadzenia negocjacji oraz rozwiązywania konfliktów, Doświadczenie w pracy z zagranicznymi klientami, w szczególności amerykańskimi, Znajomośc system Microsoft Dynamics CRM, Bardzo dobra znajomość program MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint), Duże poczucie odpowiedzialności, umiejętność współdziałania z pracownikami z różnych szczebli struktury organizacyjnej, Otwartość na nowe zadnaia i wiedzę, Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność pracy pod presją czasu, 4) inne: biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ze względu na międzynarodowy charakter pracy, certyfikat z zarządzania projektem (PMP) mile widziany

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu