kandydatów

Etat Informatyk

Firma: Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

DK-1100-4/22
Główne zadania:
  • administrowanie systemami operacyjnymi Windows, Linux, oraz urządzeniami CISCO,

  • pomoc techniczna w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania użytkowego w pracującego
    w sieci informatycznej AMKL (VDBO VERBIS , POL-on, JSA, Elektroniczna Rezerwacja Sal),

  • wspomaganie pracy w innych jednostkach Uczelni w zakresie nadzoru nad prawidłowym działaniem aplikacji sieciowych, w szczególności takich jak: (ENOVA, PŁATNIK, OPTIcamp SELS, OPTIcamp Portiernia, PROLIB, BIP, MONITORING, NUKAT, ePUAP ),

  • obsługa użytkowników Microsoft Active Directory (tworzenie kont użytkowników, nadawanie i odbieranie praw użytkowników. Zarządzanie hasłami, Gmail G-Suite. Ms Teams).

Wymagania:
  • wykształcenie informatyczne, mile widziane wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość systemów i infrastruktury IT (Windows oraz Windows Server),
  • podstawowa znajomość systemów Linux/BSD oraz Apache,
  • podstawowa znajomość aplikacji typu: Active Directory,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu sprzętu komputerowego i sieci informatycznych (LAN, WAN, DNS),
  • umiejętność konfiguracji sprzętu i oprogramowania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, odpowiedzialność,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.