kandydatów

Etat Pracownik Biurowy Obiektu Przemysłowego

Firma: ENGIE Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biurowy Obiektu Przemysłowego
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • bieżąca obsługa recepcji,
  • współpraca z kurierami - przygotowywanie i odbieranie przesyłek,
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze - ewidencja, korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • ewidencjonowanie czasu pracy pracowników,
  • tworzenie raportów,
  • obsługa gości,
  • monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych,
  • uzupełnianie danych w MS Office, w tym Excel,
  • kontakt telefoniczny,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.
Wymagania:
  • minimum podstawowa znajomość obsługi programów MS Excel, Word, obsługa poczty,
  • dobra organizacja pracy i ustalania priorytetów,
  • skrupulatność, obowiązkowość,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • pracę w godz. 8-16, pn –pt,
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony do 31.12.2023,
  • prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego/niemieckiego,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • możliwość rozwoju cennych umiejętności zawodowych w kierunku administracji.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty