kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Absorber Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6657828, z dnia 2022-03-13

Jesteśmy liderem zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości. Jako producent systemów asekuracyjnych, projektujemy i dostarczamy rozwiązania chroniące pracę w strefach zagrożonych wypadkiem, systemy dostępu do elewacji oraz środki ochrony indywidualnej.

Obecnie szukamy do naszego zespołu osoby do wsparcia procesów sprzedażowych.

POZNAJ NAS!

www.asekuracje.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • kontakt telefoniczny z klientem,
  • pozyskiwanie inwestycji na rynku pierwotnym oraz wtórnym,
  • współpraca z partnerami handlowymi oraz koordynowanie procesów sprzedażowych w sektorze B2B,
  • sprzedaż rozwiązań z dziedziny asekuracji przed upadkiem z wysokości oraz obsługa zapytań ofertowych,
  • przygotowywanie wycen oraz dokumentacji przetargowej,
  • tworzenie baz danych,
  • administracja biura
  • prowadzenie działań marketingowych oraz promocyjnych.

Wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży, budowlanej lub innej technicznej,
  • lubisz kontakt z klientem,
  • posiadasz minimum średnie wykształcenie
  • chcesz się rozwijać i nie boisz się ciekawych wyzwań,
  • umiesz pracować pod presją czasu,
  • jesteś nastawiony na realizację zadań,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • jesteś skuteczny.

Oferujemy

  • stabilne miejsce pracy i rozwoju,
  • świetną atmosferę,
  • wynagrodzenie stałe oraz system premii,
  • pełną wyzwań i ciekawą pracę w innowacyjnej branży,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-03-2022
Wyświetleń: 179