kandydatów

Etat Specjalista ds. Administracji

Firma: airSlate Poland miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6670572, z dnia 2022-03-11

airSlate to globalna firma technologiczna SaaS, która obsługuje dziesiątki milionów innowatorów na całym świecie dzięki swoim rozwiązaniom do podpisu elektronicznego, zarządzania dokumentami i rozwiązaniom do automatyzacji przepływu pracy bez kodu. Portfolio nagradzanych produktów firmy (signNow, pdfFiller, airSlate i US Legal Forms) umożliwia zespołom tworzenie, wprowadzanie innowacji i automatyzację w celu cyfrowej transformacji ich organizacji.

Nasz zespół zajmuje się tworzeniem najlepszego w swojej klasie oprogramowania. Naszym celem jest dostarczanie efektu Wow naszym użytkownikom, dlatego stale ulepszamy i testujemy nasze rozwiązania, aby zapewnić im doskonałość. To są nasze podstawowe wartości, które kierują naszymi decyzjami i działaniami.

Specjalista ds. Administracji

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • wspieranie relokacji pracowników Spółki do Wrocławia
  • wspieranie procesu zawierania umów
  • obsługa administracyjna Spółki
  • współpraca z działem prawnym i działem HR

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • wysokiej komunikatywności
  • znajomości j. angielskiego na poziomie pozwalającym na rozmowę i korespondencję pisemną
  • znajomości podstaw programu Excel oraz Word

Oferujemy

  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu (dla osób jeszcze się uczących)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie informatycznej
  • sponsorowany pakiet medyczny i karta multisport

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-03-2022
Wyświetleń: 162