kandydatów

Etat Account Manager

Firma: webePartners Sp. z o.o miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6639102, z dnia 2022-03-04

WebePartners to sieć marketingu afiliacyjnego. Pomagamy sklepom internetowym zwiększać sprzedaż, a internautom zarabiać na promowaniu produktów online w zamian za prowizję.

Specjalizujemy się w programach partnerskich rozliczanych w modelu Cost Per Sale. Prowadzimy programy partnerskie dla ponad 500 marek, m.in. BonPrix, Śnieżka, Pakamera, Ania Kruk, NIKE, Tania Książka, Bielenda, Bershka, Hp, PWN, Helion.

Sieć wydawców tworzy kilkanaście tysięcy serwisów tematycznych i właścicieli kont w mediach społecznościowych. Naszym głównym zadaniem jest umiejętne łączenie reklamodawców z wydawcami i umożliwianie im pracy na zasadach marketingu afiliacyjnego.

Poszukujemy do naszego zespoły Account Manager, osoby która łatwo nawiązuje kontakty, potrafi rozpoznać potrzeby klienta i dopasować do nich ofertę. Zależy nam na kimś, kto ma zapał do pracy, chce się rozwijać, wychodzi z inicjatywą i lubi kontakt z klientem.

Account Manager

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • analiza rynku potencjalnych reklamodawców afiliacyjnych w branży e-commerce
  • pozyskiwanie do współpracy nowych reklamodawców
  • negocjowanie warunków współpracy i podpisywanie umów
  • utrzymanie kontaktu z nowymi i obecnymi reklamodawcami
  • łączenie reklamodawców z odpowiednimi wydawcami w sieci webePartners
  • pomoc w rozwijaniu programów partnerskich
  • analiza prowadzonych działań
  • raportowanie zgodne z wewnętrznym standardem

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży internetowej i internetowej obsłudze klienta
  • znajomość zasad marketingu afiliacyjnego
  • znajomość najpopularniejszych systemów do marketingu online wykorzystywanych w ecommerce
  • znajomość trendów w blogosferze i social media
  • znajomość podstawowych narzędzi analityczych: Google Analytics, Senuto, SEMSTORM czy Brand24
  • umiejętność tworzenia ofert dopasowanych do klienta
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • obsługa prostych programów graficznych typu Canva

Oferujemy

  • prowadzenie projektów dla rozpoznawalnych marek
  • pracę w niedużym, zgranym zespole młodych osób
  • realizację własnych pomysłów i dużą swobodę działania
  • wsparcie w prowadzeniu działań
  • finansowanie szkoleń i kursów branżowych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-03-2022
Wyświetleń: 153