kandydatów

Etat Technik w Sekcji Pomocy Technicznej i Cyfryzacji

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski
ogłasza konkurs na stanowisko

Technik w Sekcji Pomocy Technicznej i Cyfryzacji
Miejsce pracy: Wrocław

Ilość etatów: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie do pracy i kontrolowanie sprawności technicznej aparatury dydaktycznej i wyposażenia sal i pomieszczeń, zgłaszanie usterek sprzętu komputerowego,
  • pomoc w obsłudze technicznej wydarzeń naukowych odbywających się w pomieszczeniach Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii,
  • przygotowanie sal dydaktycznych do zajęć i konferencji (rozstawianie foteli, stolików, mikrofonów, komputerów),
  • współpraca i wsparcie informatyków i innych pracowników sekcji w ich obowiązkach.
Wymagania konieczne:
  • średnie techniczne (elektrotechniczne, informatyczne, pokrewne),
  • znajomość urządzeń elektrotechnicznych i komputerowych,
  • konfigurowanie urządzeń audio-wizualnych, w tym: przygotowanie sprzętu nagłośnieniowego i komputerowego,
  • podstawowe diagnozowanie stanu technicznego komputerów oraz konserwacja sprzętu komputerowego pod nadzorem informatyka,
  • zdolności manualne, techniczne.
Wymagania pożądane:
  • podstawowa obsługa pakietu MS Office,
  • podstawowe umiejętność z zakresu serwisowania sprzętu informatycznego,
  • podstawowe umiejętności posługiwania się komputerami,
  • dobry stan zdrowia, chęć do podejmowania wyzwań, zapał do pracy,
  • umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • dofinansowanie do karty multisport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci,
  • preferencyjne pożyczki.